| DariusIonutz93 a întrebat:

Salut am un Nokia 6700 classic si de câteva zile întâmpin o problema supărătoare. Am sa va dau detalii. Daca opresc telefonul si vreau sa il pornesc nu se mai aprinde ecranul. Dar daca ii dau câteva palme pe spate si îl pornesc isi revine, se aprinde ecranul si functioneaza impecabil pana la următoarea pornire. Dupa aceea o iau de la cap adica iar trebuie sa ii dau câteva palme sa isi revina. Daca stiti ce ar putea avea încercări sa mă ajuta-ti sa rezolv problema. Multumesc.

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Incearca si baga o hartiuta sub carcasa si baterie.pliata,ca sa stea bateria fixa.

| euAnonim100 a răspuns:

Buna! Mai intai ma voi uita putin in specificatiile acestui telefon, iar apoi pot sa te ajut, doar ca vreau sa stiu cateva detalii despre telefon (in ce conditii l-ai tinut, de cand il ai etc.)

Te astept pe http://redskyromania.weebly.com/ pentru a putea sa te intreb de acest telefon!

Multumesc ca ai avut rabdare sa citesti tot, pana la final, iar eu te astept sa intrii si sper sa gasim cat mai curand un raspuns si o rezolvare, ok?

| Pana_Alexutzu_2000 a răspuns:

Nu mai se face legatura bine dintre telefon si baterie.parerea mea este sa te duci la doctor gsmsau la alte magazine unde il poti repara. funda?