| Gabi9725 a întrebat:

Salut, am un Nokia 700 de aproximativ 1 an care imi tot arata o eroare generala indiferent daca restartez telefonul sau chiar si atunci cand incerc sa descarc si sa instalez un joc sau vreo aplicatie din Magazinul Nokia. Am formatat intreg telefonul, dar eroarea continua sa imi apara. Ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| MasterMirror a răspuns:

Incearca sa descarci: 1) dr web antivirus, il instalezi, apoi dai mod quarantine. 2) descarci ROMPatcher+ si activezi "install serverRP+". Pace!