| Cipri1993 a întrebat:

Salut, am un Nokia C7 si a inceput sa o ia razna, de un timp merge blitzul aiurea, normal nu se aprinde numai cand fac poze sau cand il pun pe modul lanterna, dar acum a inceput sa meraga incontinu aproape se aprinde si se stinge aprox 5 ori pe minut, si cand apelez se aprinde si se stinge incontinu pana inchid, de la ce sa fie oare?

Răspuns Câştigător
| Meganos a răspuns:

Intra in setari si cauta rubrica setari din fabrica codul e 12345 daca nu *#7370# si o sa-ti ceara codul care e 12345 daca nu a treia varianta hard reset tii apasate tastele on/off + * + 3 in acelasi timp asteapta ca scrie "format" si lasa cele 3 taste.

| Cipri1993 explică (pentru Meganos):

Imi sterge tot? la *#7370#?

| Meganos a răspuns (pentru Cipri1993):

Nu dar pentru siguranta scoate cartela sim ca nu se stie, foloseste a treia varianta daca nu au avut efect cele 2.

| Cipri1993 explică (pentru Meganos):

Pfff nu imi merge pass 12345 cred ca am schimbat-o si nu o mai stiu crying