| tiestotpu a întrebat:

Am un Nokia lumia 1020 la care mi s-a spart sticla(geamul) intr-un colt, displayul nepatind nimic. Am gasit sa cumpar geam separat. Imi puteti recomanda vreun service din Bucuresti unde pot realiza acest lucru? Poate ati auzit pe cineva cu acelasi model de telefon care a realizat aceasta operatiune. Multumesc. Acord funda.

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Este un service langa piata obor locul exact nu-l stiu sigur, intreaba si tu dar am auzit ca fac treaba buna baietii de acolo, si au si un pret destul de bunicel nu cer mult la manopera.