| Alexandru_Dinca_1998 a întrebat:

Am un Nokia Lumia 520, iar cand intru pe internet prin conexiunea de date telefonul meu incepe sa o ia razna, adica intra singur pe diverse site-uri sau cand pe facebook raporteaza diveverse persoane, se deconecteaza, face poze si apeleaza persoane din agenda. Ar putea fi virusat? Nu deoarece l`am restartat... Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Doctorfishadi a răspuns:

Resoftul costa intre 70-100 lei, si consta in reinstalarea sistemului de operare windows phone 8!

6 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Salut, garantie.

| Alexandru_Dinca_1998 explică (pentru Seby90):

Garantie = timp, etc etc... Un pret la un service oarecare cat ar fi?

| Seby90 a răspuns (pentru Alexandru_Dinca_1998):

Pret la service = papa garantie.

Cand il lasi la garantie, le ceri telefon la schimb, si specifici ca vrei smartphone. happy

Mie mi-au dat pana si tableta de schimb. Trebuie sa fii mai nesimtit.

| Doctorfishadi a răspuns (pentru Alexandru_Dinca_1998):

Resoftul costa intre 70-100 lei, si consta in reinstalarea sistemului de operare windows phone 8!

| Doctorfishadi a răspuns:

Am avut si eu o problema asemanatoare, dar pe android si cu un restart si un up-date l-am rezolvat! Daca nu merge va trebui resoftat la service!

| Alexandru_Dinca_1998 explică (pentru Doctorfishadi):

Da, dar Nokia lumia nu are android, ci windows phone ( wp8)

| Doctorfishadi a răspuns (pentru Alexandru_Dinca_1998):

Pai am zis asta, cel putin se subantelege!