| Uknown15 a întrebat:

Salut, am un s7 edge, unlocked version, si voiam sa stiu daca voi ati primit update-ul la Android oreo. Sa il pun pe cel de pe UK, sau sa mai astept?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Sfat: nu-i fă nici un upgrade. Nu câștigi nimic. De multe ori merge mai prost, consumă resurese mai multe. Decizia e a ta!

1 răspuns:
| NLS a răspuns:

Telefonul fratelui meu l-a primit de ceva vreme.
Aseara l-am instalat (a fost in garantie in ultimele 2 saptmani, a fost repus la versiunea din fabrica).
Nu am observat inca lag suplimentar, dar ma astept si la asa ceva.
Pe S4 si Note N7000 am avut lag dupa trecerea la un nou update.
In schimb la Huawei P10 Plus nu am simtit cand am trecut de la 7 la 8.