| Raul2802 a întrebat:

Salut.Am un Samsung C3050 si de o vreme nu se mai deschide.Ce e de facut? Cand il bag la incarcat scrie reincarcati bateria.Am 2 baterii si nici cu una nu merge.Ce e de facut.Il folosesc pentru muzica

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing ai schimbat bateriile crezand ca ele sunt de vina (bineinteles amandoua fiind descarcate banuiesc) dar nu te-ai gandit nici un pic la incarcator? Parerea mea este ca incarcatorul iti face probleme. Firul acela de la el este compus din mai multe firicele micute si este posibil ca unul dintre ele sa se fi rupt si de aceea incarca bateria cat sa se aprinda si sa iti zica ca trebuie sa conectezi incarcatorul. Incearca sa imprumuti un incarcator de la cineva care are o mufa asemanatoare cu cea de la al tau asta ca sa nu te arunci sa cumperi unul nou si sa vezi ca iti face la fel... poate gresesc si eu cine stie.

Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Raul2802 explică:

Am si doua incarcatoare de acelasi tip.Nu stiu de la ce este.

| Nerd a răspuns:

Salut,cred ca cu contactu e problema funda plssss?