| VLaDuTz02 a întrebat:

Salut.Am un Samsung Galaxy A5 2016...cand il incarc incepe sa se incalzeasca la un moment dat.De ce? Poate fi din cauza fast charging-ului(incarcarii rapide)?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si al meu se inclazseste tot a5 am, dar daca se inclazeste tare dul la service

| Rommeo a răspuns:

Este normal sa se incalzeasca din cauza ca este pe fast charging, dar daca se incalzeste excesiv nu este de bine.

| ﱞﱞﱞ a răspuns:

Incearca sa inchizi procesele care consuma pasiv din memoria ram