| Alexandru_Dumitrascu_1990 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Alpha! I-am dat o resestare din fabrica la 20% baterie si nu imi mai merge wi-fi-ul! Am mai dat inca 20 de resetari dupa si tot nu merge! Stiti cam ce ar putea avea?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

El nu stie saracul ca inainte wi-fi-ul se conecta automat pentru ca introdusese parola si username-ul si din setari sa fie mereu automat iar acum revenind la setarile din fabrica aceste date deja completate s-au pierdut.
aleandru-dumitru conecteaza-te din nou la router de pe telefon introducand usernameul si parola de conectare la acel router (routerul tau din casa)

| Pietricel a răspuns:

Daca nu bagi parola de la reteaua wifi normal ca nu merge. straight face

| Calin_Alexia_2001 a răspuns:

Pai ai băgat parola?

| Junioru14 a răspuns:

Nu pornește deloc, nu se contează sau se conectează dar tot nu merge Wifi ul?