| dnzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Salut,am un Samsung Galaxy Mini,ideea e ca s-a stricat butonul de aprindere si telefonul s-a inchis, cum pot sa-l deschid.P.S butonul de aprindere sau alimentare nu merge. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ivanhoe a răspuns:

E mai complicat pentru cei care nu sunt initiati in domeniu. Trebuie sa demontezi telefonul pana ajungi sub butonul de pornire. Acolo ar trebui sa ai doua ''contacte''. Daca le scurtcircuitezi pentru 3-4 secunde, telefonul va porni. Totusi nu iti recomand sa faci asta daca nu esti in domeniu. Eun risc pe care ti-l asumi. In locul tau n-as risca.

1 răspuns:
| AdeCrissuu123 a răspuns:

Dul la service nu ai ce sa ii faci