| RAZVPS a întrebat:

Am un Samsung galaxy note 1 N7000, cu sticla crapata. Display-ul si touch-ul nu au absolut nimic. Pretul unei sticle e 40-50 ron. In servis costa 250-300 ron toata operatiunea. Daca imi cumpar o sticla pot sa imi schimb sticla singur, acasa? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| FuriaGogoasei a răspuns:

Din câte știu eu sticla respectivă este lipită de touch, pentru înlocuirea ei ai nevoie de un dispozitiv special, de aceea este atât de scump la service.