| stefangs a întrebat:

Salut am un Samsung Galaxy Note si am o problema telefonul este nou nout! Insa are o problema cand se deschide ramane ecranul negru.Am fost cu el la garantie si am aflat ca trebuie sa ai schimb display-ul sau placa de baza! Intrebarea mea este dupa ce il scot din reparatie mai merita sa il tin? Adica la un telefon care se inlocuieste placa de baza nu prea mai am incredere in el.

2 răspunsuri:
| alinike2 a răspuns:

Da tinel dar doar sa fii atent pentru ca placa de baza sa fie aceeasi cu cealalta veche caci daca nu sunt la fel s-ar putea s-a cam ai lag Doar s-ar putea Daca ti-am fost de folos FUNDA PLSbig grin

| mgtow a răspuns:

Merge la fabricant si ala pune o piesa originala nu e trimis la unul care repara totul in dormitor, ai grija de el pana moare definitiv.