| Piikachu a întrebat:

Am un Samsung galaxy s3neo dar vreau sa il vand. Problema e ca are sticla sparta si mari semne de uzura la rama, am gasit sh un telefon de aceeasi culoare cu rama perfecta dar cu display-ul ars. intrebarea mea este daca pot schimba displayul si placa de baza de la ala cu alea mele fara sa dau jos ecranul. Multumesc

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu ai cum, ca sa faci transferul trebuie desfacut tot telefonul.

| superdorex a răspuns:

De ce nu te duci la un centru de reparatii? Acolo iti va da raspunsul pe loc.