| TheBoY a întrebat:

Am un Samsung galaxy s2 si se blocheaza touch-ul, si isi revine doar daca il inchid si il aprind si ii merge doar butonul "back" in momentul in care se blocheaza.
Ce sa fac? Este de la soft sau altceva?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te pricepi, iti recomand sa reinstalezi soft-ul. Daca nu te pricepi deloc, si nu vrei sa risti, atunci iti recomand sa il duci la un service autorizat, pentru a-i pune un diagnostic, si sa iti spuna cat costa reparatia. Tutoriale referitoare la reinstalarea soft-ului gasesti pe internet, pe Google. Atentie: daca nu esti sigur ca te pricepi la asta, du-l la un service autorizat.