| Marian_Liviu_1991 a întrebat:

Salut am un Samsung galaxy s3 gti9300 acum o saptamana i-am dat actualizare la soft versiunea 4.3 acum tel asi ia restart am ancercat sa reinstalez versiunea 4.1 pe care am avut-o dar nu ami da voie cand dau sa intru an daunload ami arata
A custom OS can cause critical problems in phone and installed appliations.

If you want to download a custom OS, press the volume up key. Otherwise, press the volume down key to cancel.

Volume up: continue

Volume down:cancel (restart phone). ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Exact cum zice mitzulik93, daca vrei sa intri in download sa iti pui soft trebuie sa dai volume up.

| miTzuliK93 a răspuns:

Pai, man, mesajul e destul de clar: daca vrei sa descarci implicit instalezi un OS, apesi butonul Volume UP. Daca nu, apesi pe butonul Volume Down.

| Marian_Liviu_1991 explică:

Nu merge nu ia nici o comanda nici pe volume up nici pe volume down se aprinde plitul si se restarteaza