| MarinusDragoi a întrebat:

Am o problema cu un Samsung galaxy j1..il aprind si îmi apare asta:" A custom os can cause critical problems in phone and installed applications" si mai jos daca a pas pe volum up unde scrie continue, se stinge si nu se mai aprinde si daca apas pe volum down pentru resetare, la fel face.ce as putea sa-i fac? Mulțumesc frumos!

2 răspunsuri:
| ioanoanea15 a răspuns:

Ala e modul de descaracare a telefonului. Incearca sa accesezi modul recovery si sa il resetezi poate o sa iti porneasca. Daca nu reusesti sa cu metoda asta atunci poti reinstala softul folosind modul de descarcare. Vei avea nevoie de soft de drivere si de odin instalate pe calculator si va trebui sa conectezi telefonul la calculator cand este in download mod si sa flashuiesti softul folosind programul odin.

| kreatorNO a răspuns:

Du-te la un service, sau incearca sa il inapoiezi.