| MaInEXtreMe a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3 Mini si de cateva nopti cand il pun la incarcat imi arata acolo ca se incarca dar bateria lui scade (in timp ce scadea eu trimiteam SMS-uri). Prima oara am rezolvat cand l-am scos din priza si l-am pus la loc. Seara trecuta incarcatorul mi s-a rupt in mana (doar invelisul de la mufa, adica inca pot sa il pun in mufa de incarcare). Am incercat sa il incarc dar trebuia sa tin incarcatorul in telefon cu mana si il fixam si tot nu incarca. Telefonul s-a descarcat peste noapte. In dimineata asta am incercat sa il incarc de la calculator sau cu un incarcator putin mai slab (originalul avea 5V asta are 4, 75V ) si cateodata mai vibra si aparea acolo ca se incarca, dar nu imi arata nivelul bateriei si ecranul se facea negru. Imi trebuie telefonul pentru ca trebuie sa plec intr-o excursie si nu stiu ce sa ii fac. Funda! sad

Răspuns Câştigător
| Anonymous1995 a răspuns:

Atunci cred ca e o problema de la el, daca mai ai garantie dul de unde l-ai cumparat, explica-le si lor problema si o sa o rezolve big grin

2 răspunsuri:
| Anonymous1995 a răspuns:

Cel mai bine ceri incarcatorul unui amic cu o zi inainte sa pleci in excursie.O sa ai baterie pe timpul excursiei, si dupa ce vii de acolo te duci sa-ti cumperi alt incarcator. Funda?

| MaInEXtreMe explică (pentru Anonymous1995):

Asta m-am gandit si eu sa fac dar aparent nu mai porneste cu NICI un incarcator :'(