| shmen98 a întrebat:

Salut,am un Samsung galaxy s3 mini si nu imi încarcă, câteodată imi încarcă pana la 20procentul si in timp se Descarcă pana se Inchide si am comandat si o baterie noua originala crezând ca este devină bateria cea veche, dar la fel se întâmpla si cu cea noua o Descarcă cand este la încărcat nu o încarcă si imi arată ca încarcă dar defapt nu face asta! "Funda"!

3 răspunsuri:
| Nuta_Bogdan_2000 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie nu e de la incarcator eu am scapat telefonul in timp ce se incarca si s-a rupt ceva in interiorul portului de incarcare.ala e de vina

| SebyBrici a răspuns:

Mai mult ca sigur e din vina incarcatorului, un pic daca se stramba pini aceia nu mai functioneaza corect happy

| shmen98 explică:

Am verificat portul e totul ok, nu e strâmb nimic Mulțumesc!