| Dariusbbbbbbb444444444 a întrebat:

Un prieten de al meu are urmatoarea problema
Zice ca are conexiune la internet, cand intra de exemplu pe servere de counter strike sau pe messenger ii merge dar cand intra pe browser si apoi pe un site (oricare) nu ii merge, nu ii se deschide pagina, a dat restart la pc, l-a reinstat browserul si tot nu ii merge, ce poate sa faca?

5 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Posibil sa fie de la firewall
Sa dezactiveze firewall-ul si sa incerce dupa

| IFlorin97 a răspuns:

Posibil sa ii mearga netu prost si la counter strike si mesengeru sa foloseasca foarte putin internetu si de aia ii merge.
Si mie mi se intampla la fel.

| davidrcv a răspuns:

Scuze,atunci nu stiu.