| UniversalKid a întrebat:

Salut,am un Samsung galaxy s3 si de ceva timp imi face ceva probleme, cand imi activez internetul sai wifi-ul dupa un timp imi cade semnalul si mi se restarteaza, pot folosi internetul doar tinand telefonul la incarcat, am incercat sa ii dau factory reset, nu a functionat..credeti ca ar trebui dus la un service pentru o reinstalare de soft? Precizez ca de un an nu sunt versiunimai noi de soft.

Răspuns Câştigător
| EkToR a răspuns:

Ar trebui sa il duci la un gsm ceva de genul oricum cam ciudat ca daca era softul nu merge la incarcat sau nu stiu mie de ex nu imi mergea la incarcat eu l-am dus a gsm mea venit peste 3 zile si acum merge perfect (eu am patit cu s5sad,asa si ca sa zic cred ca la tine va fi 50-100ron reparatia sau chiar mai putin)