| xpertul a întrebat:

Am un Samsung galaxy s4(i9505) de vreo 7 luni si a inceput acum sa incarce foarte foarte greu.Nu stiu ce are ma gandesc ca poate e de la batereie sau de la banda cu mufa ca de la incarcator nu e pentru ca am incercat 3-4 incarcatoare si tot asa.Am descarcat galaxy charging si imi arata ca incarca cu 300mah.

1 răspuns:
| vladst1 a răspuns:

Daca il incarci in timp ce te uiti pe el e normal sa se incarce foarte greu. Iti recomand sa inchizi aplicatiile care se executa in fundal si sa il dai pe modul avion in timp ce il incarci, si ar trebui sa se incarce mult mai repede.