| Bogdan_Calota_1997 a întrebat:

Salut, am un Samsung Galaxy S4 si cand incerc sa intru pe youtube imi arata urmatoarea eroare: Gadgetul nu accepta serviciile Google Play, pe care se bazeaza unele dintre aplicatii. Pentru asistenta, contactati producatorul gadgetului.

PS: -Telefonul este original
-Vreau sa spun ca sunt conectat la Google Play
-Ciudat este faptul ca daca intru de pe Google pe youtube imi merge, daca intru pe youtubeul din telefon, care ar trebui sa mearga mi arata eroare de mai sus.

Ofer medalie pentru cel care ma ajuta.

8 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

In Play Store poti sa intri?

| Bogdan_Calota_1997 explică (pentru LTAA):

Da imi merge, si Samsung apps si play store

| Bogdan_Calota_1997 explică (pentru LTAA):

Da, merge si play store si Samsung apps

| LTAA a răspuns (pentru Bogdan_Calota_1997):

Reinstaleaza aplicatia.

| Bogdan_Calota_1997 explică (pentru LTAA):

Am reinstalat-o si degeaba...nu inteleg de ce nu merge.

| LTAA a răspuns (pentru Bogdan_Calota_1997):

Nu am nici eu idee, dar poti sa rezisti si daca intri de pe browser.

Ups: de pe Samsung Apps ai incercat sa instalezi aplicatia?

| FlaviusIonutz a răspuns:

Am si eu aceeasi problemă, am un Htc desire, nu pot să mă conectez nici pe google+ Pe play store!

| Rotaru_Iulian_1991 a răspuns (pentru FlaviusIonutz):

An Huawei si am aceeasi problema. La tine ai rezolvat?