| Katona_Claudiu_1999 a întrebat:

am si eu o problema când intru pe Youtube scrie ca, Youtube nu poate rula fara serviciile google play, care scrie ca nu sunt acceptate de dispozitivul meu, de menționat ca pana acum nu am mai avut problema asta pe Samsung galaxy s4, pe care am aceasta problema și mi s-a dezinstalare și magazin play

Răspuns Câştigător
| flixbuster a răspuns:

Se pare ca nu esti singurul:

http://thedroidguy.com/......lems-83437

E prima data cand aud si apoi citesc despre asa ceva. Am telefon si tableta cu Android 4.2 si nu am avut nici o problema (inca le folosesc si am instalate aplicatii care se actualizeaza pe Google Play).

De curiozitate, ce versiune de Android ai?

Asa, incearca sa contactezi Samsung sa vezi ce-ti zic.
Solutia "nucleara" ai incercat-o? Adica factory reset la telefon.