| WithoutName123456789 a întrebat:

Salut,am un Samsung galaxy y duos si i-am pus desen de deblocare, si acum l-am uitat.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| SoftGsm a răspuns:

Inchide telefonul, apoi apesi in acelasi timp pe volum in sus, power si home. asa intri in recovery, si ai acolo wipe data factory reset

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la farmacie si cumpara MemoPlus. Ajuta la memorie.

| Eviix a răspuns:

Cand ti-ai pus modelu-l ai mai pus si un cod! happy Din cifre. Asa, deci :
1. Apesi butonul de deblocare.
2. Bagi toate modelele posibile, pana iti apare sa stai 30 de secunde.
3. Dupa dai acolo jos in dreapta 'Ati uitat modelul? '
4. Ori bagi contul' de Google ori codul pin format din cifre.
Sper ca te-am ajutat! Funda?