| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon E-boda Storm X 450, iar de curand mi-am pus un cod de deblocare prin desen pe care l-am uitat.Ce sa fac? Numai stiu nici contul nici parola..va rog sa ma ajutati

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

MemoPlus.Pastile pentru memorie. Daca stii ca nu stai bine cu memoria nu mai pune coduri sau parole.

| alexutzaa09 a răspuns (pentru darrio2007):

Ha ha...

| darrio2007 a răspuns (pentru alexutzaa09):

Razi,razi.Dar telefonul tot blocat ramane.Du-te la un service si da bani pentru deblocare daca nu vrei pastile sa te ajute cu memoria.