| BLue-eYes_Vladutz_1996 a întrebat:

Salut,am un Samsung glaxaxy s6 si am softul cazut,il aprind si se opreste la logu-ul "Samsung", am incercat la un service si a zis ca nu pot sa ii bag soft, ce pot face?

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Du-te la alt service sa iti faca o diagnoza completa. Nu le spui ce ai tu de gand cu el si ei te rezolva sau iti zic ce solutii ai putea adopta.

5 răspunsuri:
| ioanoanea15 a răspuns:

Dupa parerea la cum ai descris tu problema nu iti ramane decat sa ii schimbi placa de baza sau sa schimbi telefonul.

| BLue-eYes_Vladutz_1996 explică (pentru GdX):

Acum l-am dus la al doilea service si au zis ca mai incearca, merge softul, intra dar nu se aprinde, ramane la logo-ul acela cu Samsung

| BLue-eYes_Vladutz_1996 explică (pentru ioanoanea15):

sad si nici placa daca ii iau nu sunt sigur, daca si aia e defecta? e nasol cu astea

| GdX a răspuns (pentru BLue-eYes_Vladutz_1996):

Nu il mai ai in garantie? Nu te duci sa il schimbi pe garantie?

| BLue-eYes_Vladutz_1996 explică (pentru GdX):

Nu am nici o garantie.