| Loka a întrebat:

Am un Samsung S5230 si i s-au rupt piciorusele de la carcasa si acum daca o ating sau vreau sa-l pun in buzunar, cade.Ce as putea sa fac cu ea sa stea? Ma gandeam sa-i pun husa.Nu-mi dati raspunsuri gen"lipeste-o cu superglue/scotch" sau chestii de genu

5 răspunsuri:
| L0v3isTheWaY a răspuns:

Poti schimba fata telefonului, nu costa prea mult.
Succes!winking

| Loka explică (pentru L0v3isTheWaY):

Nu as vrea s-o schimb pentru ca in cateva luni sper, sper sa-mi iau unul nou. Oricum merci happy

| L0v3isTheWaY a răspuns (pentru Loka):

Atunci trebuie doar sa fi prudent cu el pana iti cumperi altul. happy

| Loka explică (pentru L0v3isTheWaY):

Prudenta
happy

| L0v3isTheWaY a răspuns (pentru Loka):

Scuza-ma, nu mi-am dat seama.winking