| thedark13 a întrebat:

Salut, am un Samsung star 2 si de ceva timp imi apare pe ecran ca si cum ar fi conectat cablul usb si imi scrie: Apasati tasta de inchidere pentru a parasi Samsung Kies (pe un fundal negru). Cand se intampla asta, bateria se incarca singura, fara sa fie conectat la curent straight face.
Ce pot sa fac? am incercat sa dai reset la soft dar degeaba...

1 răspuns:
| Dorel84 a răspuns:

Du-te la un magazin de telefonie mobila si explica-le poate te ajuta eihappy