| roxanabye a întrebat:

Am un Samsung GT-5230 si azi dimineata am intrat pe -admin menu- si apasand mai multe pe acolo deodata mi se inchide si imi apare un ecran negru conturat cu albastru si un chenar mic si galben in care scrie,, Upload data to pc,,.i-am scos bateria de mai multe ori..si cand il deschid tot la fel imi apare...l-am conectat chiar la cablul de date si nimic..si chiar nu stiu ce sa mai fac..Va rog sa-mi dati un sfat.

1 răspuns:
| Catalin_Jr._1998 a răspuns:

Upload data to pc,, incarcati datele la pc. adica telefonul nu mai are datele in el si trebuie sa dascarci un anumit soft de pe net.