| adryan_4792 a întrebat:

Am un Samsung star 3 si vreau sa-l resoftez acasa, cand ma suna cineva se restarteaza.Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| iamSeBy a răspuns:

Mai mult de Revenire la setarile din fabrica nu prea ai ce sa faci. E tot un fel de resoftare, iti sterge tot ce ai pe telefon si da un fel de restart la soft.

2 răspunsuri:
| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Nu te-as sfatui sa incerci asta acasa deoarece este greu ai nevoie de cine stie ce programe iti trebuie un pc cat de cat calumea nu unu care se misca ca bunicamia sa iti strici si mai rau telul.cel mai bine du-te intr-un service ca nu costa asa mult deoarece nu este un telefon prea intrat in tehnologie este un telefon low in tehnologie, cei de acolo stiu mai bine ce au de facut ca de aia is platiti...
FUNDA?!

| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

AAAA da si incearca si chestia recomandata de iamSeBy da-i revenire la setarile din fabrica si vezi daca se mai comporta astfel