| cripsontyphoon a întrebat:

Am un SG s3 si am o problema. De ceva vreme nu imi mai merge la fel de bine portul mini usb ( portul pentru incarcator). Se poate rezolva problema la un service? si daca da cat m-ar costa?

Răspuns Câştigător
| Daniels89 a răspuns:

Te costa undeva la 50 lei, dar sa alegi un service bun pentru caristi sa ai un teelfon stricat, este o operatiune mai complexa pentru schimbarea mufei, foarte multi habar nu au cum sa o schimbe si iti poate exfolia un pin ceva la mufa si nu o sa mai mearga, insa inainte de a merge la service curata mufa cu alcool (fara baterie in el) si e posibil sa mearga