| Lamba_Yonela_1990 a întrebat:

Salut, am un Smart 4 si nu se mai opreste din vibrat,i-am dat resetare si degeaba... daca si scot bateria si o bag la loc, fara sa il aprind vibreaza. Aveti vreo idee?

1 răspuns:
| Elle20ro a răspuns:

Pai daca e in garantie dul la magazinul de unde il ai. Daca nu mai e in garantie poti sa-l duci la un reparator. Insa poti incerca sa-l deschizi si sa-i dai setarile din fabrica... Si daca tot vibreaza dul la un reparator caci el va sti sigur ce sa ii faca.