| Loadteg a întrebat:

Buna seara TPU. Cat credeti voi ca m-ar costa sa resoftez un Samsung i8150 galaxy w (wonder)? Cand il apas pe butonul de pornire se aprind senzorii si doar vibreaza, dar nu se opreste din vibrat!

Răspuns Câştigător
| Kanno a răspuns:

Daca e un device cu Android OS il poti resofta acasa singur/a... il bagi in download mode (apasand butoanele de volum dupa laterale ambele si home button timp de 5 secunde, dupa care downloadezi un clockwork mode iti instalezi odin pe pc si il reinstalezi... ai aici un tutorial detaliat http://true-android.blogspot.be/......-on_2.html

4 răspunsuri:
| denyemy a răspuns:

30 de lei.

| Loadteg explică (pentru denyemy):

Pai si e in regula daca il pornesc si nu apare nimic si vibreaza? Nu se opreste din vibrat pana nu ii scot bateria

| kosmyn07 a răspuns:

Si eu am patit-o la un Samsung si m-a costat in jur de 20-30 de lei

| DaSSTTan a răspuns:

Sigur e de la soft am patit-o si eu cu un Nokia dar am putut sa rezolv asta acasa cu un program de resoftare pe pc prin cablul de date
cat te costa? depinde unde vrei sa il resoftezi.