| CristiRapsu a întrebat:

Salut am un smartphone si nu stiu ce aplicatii si jocuri sa-mi descarc daca puteti sa-mi spuneti cateva. Apreciez.

Răspuns Câştigător
| LauncherS a răspuns:

Deci depinde ce smartphone ai.Pentru smartphoneurile cu android si ios gasesti cate vrei pe app store...cauta! Pentru celelalte exista umnet, mobile9 si alte siteuri unde gasesti pentru ele.(Doar scrii numele siteului urmat de numele telefonului tau intreg).Pai jocuri ar fi:
-Asphalt adrenaline 6 (sau celelalte versiuni)
-Angry birds(la fel...)
-Temple run
-Real footbal
-Driver san francisco
-Need for speed (cu versiunile...)
-Grand theft auto (Cu versiunile ei)
-NOVA
-Assasins creed
-Call of duty
Mai sunt multe altele...le descoperi tu!
Aplicatiile sunt diferite, depinde de telefon.Pentru android este chiar si night vision pentru camera sau detector de metale.Simulatoare de instrumente si multe alte chestii...cauta ca gasesti o gramada!

6 răspunsuri:
| Marian2136 a răspuns:

Angry birds
temple run 1, 2
subway surfers
pou
dr. driving
Real racing 3
*Funda?
Gratis in google play

| miawwow a răspuns:

Jocul "Subway Surfers" este super. Ti-l recomand. Iti mai recomand daca merge "Angry Gran Run". Este ceva de genul "Subway Surfers".

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!

Şi eu am un Smartphone, un Galaxy S3 mai exact şi cred că te pot ajuta.

În primul rând, toate le-am luat de pe Google Play.

Jocuri:
1. Cut the Cheese
2. Fruit Ninja
3. Fruitito
4. Hamster Run
5. iFishing Lite
6. Tic Tac
7. Monster Zuma
8. Ninja VS Jewels
9. Pou
10. Slice Ice
11. Spânzurătoarea
12. Te crezi deştept?
13. Ştii sau nu?
14. Temple Run
15. Temple Run 2
16. Temple Run Oz
17. Temple Run Brave
18. Vegetables Legend
19. Tiny Comet
20. The Sims
21. Bucketz
22. Bunny Run
23. Catch the Birds
24. Ninja Bubble
25. My Piano

Antivirus - AVG AntiVirus FREE, care este foarte bun. Poţi să-l setezi să îţi scaneze singur în fiecare zi toate documentele şi să te anunţe dacă ai viruşi.

Aplicaţii:
1. Backgrounds HD
2. Bancuri
3. ChatON
4. Daily Workouts
5. Cool sounds
6. Flash Alerts
7. Foreca Weather
8. Deezer
9. Du Battery Saver
10. Ghost Photo
11. Paper Artist
12. Multi Translators

Pa-pa.

| patriiiii89 a răspuns:

Subway surfers, temple run, speed x 3d, logo quiz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Temple run, pou, angry birds, fruit ninja, tic tac toe etc.Sa-l stapanesti sanatos/sanatoasa

| AndreiuuMrrr a răspuns:

Si noi de unde sa stimp ce sistem de operare are smartphone-ul tau? raised eyebrows
Android OS / iOS / Windows / Bada / Meego straight face?