| alexandraRlk a întrebat:

Am un telefon ...mai exact un Samsung Galaxy Next. Are si Sistem Android, iar eu vreau sa descarc jocuri si aplicatii pe telefon, dar nu stiu cum! Imi puteti da cateva indicatii va rog? Multumesc, cel mai bun raspuns va primi funda!

Răspuns Câştigător
| MYK3 a răspuns:

Tu ai in meniu Google Play (sau Market) intri in el faci un cont google si dupa aia cauti numele jocului dorit

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Georgescuionut235 a răspuns:

Am avut si eu Samsung Galaxy Next. Eu descarc jocurile de pe Google Play.