| Iulliann a întrebat:

Am un telefon Alcatel One Touch 911 si de ceva timp nu mai functioneaza. L-am scapat de cateva ori in apa, dar pentru putin timp si l-am sters repede. Dar a stat mult timp in aburi, a mers o perioada dupa si deodata nu mai functioneaza. Cand il bag la incarcat se aprinde LED-ul care confirma ca primeste curent, dar nu se deschide cand apas pe butonul ON/OFF. L-am desfacut, m-am uitat in el, l-am curatat cat am putut, l-am uscat si tot nu functioneaza. Ce poate sa fie?

1 răspuns:
| Amilik a răspuns:

Oare ce poate fi? HMM s-au UDAT circuitele, cel mai probabil trebuie schimbata toata placa de baza, cu alte cuvinte cumparati un alt telefon.