| Sandu3 a întrebat:

Salut.Am un telefon cu Android Marshmallow si vreau sa-l duc in sevice sa-l dea inapoi la Lollipop pentru ca are memoria mica si intarzie comenzile pe care i le dau.Pe Lollipop mergea excelent.Stiu ca daca resetezi la setarile din fabrica se sterge contul Google.Stie cineva in acest caz de downgrade se intampla ceva cu contul sau n-are legatura cu el?

1 răspuns:
| Bogdan70001 a răspuns:

Frate nu se sterge contul Google.La service o sa-ti ia alt ROM de Android 5.0 si aia este tot