| Buican a întrebat:

Salut, am un telefon HTC one M8 care din cate am inteles i s-a dus soft-ul.As vrea un om care se pricepe la IT si sa ma ajute sa ii resetez soft-ul.Telefonul nu se mai aprinde doar prin Power si volum si imi apare TWRP(Team win Recovery project).Si daca incerc sa ii fac ceva din TWRP(sa-i dau reboot sau cv) se stinge si nu se mai aprinde. Daca vreti poze va dau pe Facebook(Mihnea Buican).

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Acel twrp e specific telefoanelor cu root. Ai incercat sa il rootezi sau e laut asa?