| GodLight a întrebat:

Salut am un telefon la abonament la Vodafone si am 102 puncte de loialitate mai am 10 luni de contract cum pot strange mai multe puncte si cate puncte valoreaza un telefon?
Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| albastrualb77 a răspuns:

Sa vorbesti mai mult peste abonament sa faci reincarcari, iar din cate stiam eu, 100 puncte valoreaza 1 euro, asa ca depinde de ce telefon vrei, te interesezi si tu la un magazin Vodafone, pentru ca valoarea unui telefon in functie de punctele pe care le ai difera de la un abonament la altul, asa ca iti urez convorbiri cat mai multe, papa.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi răspunsul OFICIAL la linkul următor :
https://www.vodafone.ro/....../index.htm

"Cum se acordă punctele de loialitate?

În fiecare lună primeşti un număr de puncte egal cu valoarea serviciilor de comunicaţii de pe factura ta în EUR, fără TVA (pentru detalii verifică "Termeni şi condiţii"). La acestea se adaugă bonusul de puncte aferent grupei de loialitate din care faci parte (Silver, Gold sau Platinum). De asemenea, primești puncte de loialitate și dacă achizitionezi accesorii din magazinele Vodafone, în aceleasi condiții: 1 punct de loialitate pentru 1 EUR fără TVA achitat (numerar sau prin card card bancar) pentru accesorii, la care se adaugă bonusul de puncte acordat pentru grupa de loialitate din care faci parte.

Ce valoare are 1 punct?
Un punct de loialitate valorează 0, 01 € cu TVA inclus."

Toate cele bune.

| Radu_Bogdan_Ionut_1990 a răspuns:

Cu cat factura ta la Vodafone este mai mare, cu atat vei strange mai multe puncte. Insa, parerea mea e ca acele puncte sunt mare vrajeala. Un punct este egal cu 1 eurocent. Adica la 100 de puncte ai un euro, la 1000 ai 10 euro. Iar tie nu ti se acorda punctele dupa acelasi standard.