| iacobdaniel a întrebat:

Salut.Am un telefon LG Optimus L300 si de curand am aflat ca pot sa desenez pe ecran. Fara sa vreau am lasat telefonul deblocat. Cand l-am luat in mana am vazut ca pot sa desenez pe ecran fara sa fi intrat intr-o aplicatie. Daca stie cineva cum pot sa fac sa desenez va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| Soryn2244 a răspuns:

Sa desenezi fara sa fi in aplicatie asta vrei sa spui? Pai ala a fost un bug de aia ai putut desena fara aplicatia deschisa sa apasat pe mai multe aplicati de odata pocesorul a sacadat si a ramas cu pixeli pe meniu si cu procesoru in aplicatie