| Bucur_Emil_1997 a întrebat:

MI-am luat un LG Optimus L90 de la eMAG si cand il bag la incarcat in vreo 2:30 se face 100% si l-am scos si l-am lasat pe birou 5 minute cand l-am deblocat bateria arata 87%. Vreo idee careva? Telefonul are 5 zile de cand l-am cumparat

2 răspunsuri:
| Loker a răspuns:

Dupa paererea mea exista o singura explicatie: bateria nu este buna.

| bardanalexandrucatalin a răspuns:

Inceaca sa restartezi telefonul. eu am un Samsung galaxy young s6312 si ma tinea bateria 2 zile in mod normal... dar acum 2 saptamani ma mai tinea 12 ore asa ca i-am dat un restart si si-a revenit complet. daca nici asa nu merge suna la eMAG si vezi ce iti recomanda ei sau trimite-l la reparat cu garantia. funda?