| MihaiAlin2000 a întrebat:

Salut, am un telefon Nokia Lumia 610 si cand ii bag cablul de date in calculator nu il citeste ce naiba? am si programul Zune ala si zice No device connected VA ASIGUR CA E CONECTAT IN CALCULATOR deci ce fac? nu merge nimic...

1 răspuns:
| Soryn2244 a răspuns:

Salut uite si eu am avut o problema de genu asta am un iphone 4 si tatal meu are un Nokia 6303 clasic iphoneul il puneam un usb nici o treaba Nokia il bagam in usb 2-3 sec gasea diviceul si dup gata disparea si pe tell imi scria lipsa raspuns gazda in aceeasi mufa usb a trebuit sa deschid telefonul bucata cu bucata pana am dat de usb si atunci am curatat si am pus putin cositor peste si l-am elecrizat cu un magnet si de atunci merge nu facea contactu-l