| georgian199716 a întrebat:

Salut.Am un telefon (s4 i9505) si am o problema la el.I am dat o resetare din fabrica pentru ca imi instalasem o aplicatie care mi a afectat un joc, si dupa ce am dat resetarea din fabrica am observat o problema care imi mananca bateria.Cand blochez ecranul,acesta se aprinde imediat, sta 30 secunde si se inchide la loc timp de o secunda apoi iar se aprinde si tot asa.Practic imi sta ecranul aprins non stop...am cyanogenmod 11 pe el. Ajutati ma va rog sa rezolv problema! Dau funda! Mersi mult!

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Pai stergeo aplicatia aia

| georgian199716 explică:

Am sters ma si nimic..am dat de 2 ori resetare din fabrica, nu am mai luat aplicatia.