| alexandruromania23 a întrebat:

Salut am un telefon Samsung e2121b am card la el si e dat pe obisnuit sa filmeze iar datele le stocheaza pe card imi spune cineva unde trebuie sa unblu in setari casa fac sa filmeze mai mult de un min. dau funda la cine raspunde primul si bine. de cand lamluat ma chinui sa il setez dar nu stiu cum.

2 răspunsuri:
| CiobanuMarian a răspuns:

Telefonul are in setarile camerei doua optiuni una ca se filmeze pentru mms si alta sa filmeze pe toata memoria disponibilawinking

| ciduta a răspuns:

Cand intri sa filmezi iti apar cateva chesti pe margini intra la setari sa o sa gasesti(la mine personal asa e)