| alexandruromania23 a întrebat:

Salut am un telefon Samsung e2121b am card la el si e dat pe obisnuit sa filmeze iar datele le sticheaza pe card imi spune cineva unde trebuie sa unblu in setari casa fac sa filmeze mai mult de un min. dau funda la cine raspunde primul si bine. de cand lamluat ma chinui sa il setez dar nu stiu cum.

4 răspunsuri:
| RELIABLE a răspuns:

Salut incerca la setri memorie selecteaza ca filmarile sa se stocheze pe card.
Daca nici asa nu reusesti intri la setari in camea video si dai stocare pe card

| alexandruromania23 explică (pentru RELIABLE):

Da si tu ai acelesi telefon?

| RELIABLE a răspuns (pentru alexandruromania23):

Nu dar la fiecare telefon pe care l-am avut de acolo setam.
N-ai reusit?

| alexandruromania23 explică (pentru RELIABLE):

Nu nu am reusit