| SaVa13 a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy mini 2 si imi tot aparea sa dau actualizare software dar eu nu i-am dat deloc intr-un interval de vreo 3 luni.Acum nu mi se mai deschide adica inainte sa se deschida isi da restart.Am mai patit odata asa si l-am dus la garantie si mi-a zis ca am avut virusi pe el.Acuma nu am avut deloc dar e tot aceeasi problema. Oare sa fie de la actualizarea software?

1 răspuns:
| Catalin_Jr._1998 a răspuns:

Problema nu este cu actualizarea software-ului... telefonul. a fost infectat de prima data cu virusi. si au mai "scapat" cativa din ei