| Stelmach_David_2001 a întrebat:

Salut,am un telefon Samsung galaxy s5 mini si pana ieri am avut un Android 5.1 lollipop. Ieri dimineata mi-a aparut o notificare cum ca s-a facut update la Android 6.0.1 marshmallow. Lam actualizat iar acum cand intru de ex la meniu si stau mai mult cand dau pe tasta inapoi UNEORI nu se aude acel sunet specific, acela ticait (stiti voi ceI care au samaung)intrebarea mea este:UNEORI acel sunet nu se aude din cauza ca telefonul mai trebuie sa se obisnuiasca cu noul Android? va rog sa raspundeti

Răspuns Câştigător
| Dorcu_Sami_1994 a răspuns:

Nicidecum. Este un BUG de la Android. cu timpul iti va mai aparea sa faci actualizari. sa le faci pentru ca cei de la Android detecteaza bugurile apoi le repara si trimit update. zi frumoasa

2 răspunsuri:
| Stelmach_David_2001 explică:

Multumesc.Multumesc. Deci se va repara

| Dorcu_Sami_1994 a răspuns (pentru Stelmach_David_2001):

Sigur, trebuie doar sa astepti iar un update.