| Xenoverse a întrebat:

am o problema cu telefonul meu Samsung Galaxy A3, am primit o notificare de update cu Android 6.1 marshmallow, zis si facut, dupa ce i-am facut update acum telefonul meu merge sacadat, inainte sa-i fac update aveam Android 5.1 lollipop si mergea perfect, oare cum fac ca telefonul meu sa revina la Android 5.1? dau funda.

1 răspuns:
| Valentyn_Mihay_1999 a răspuns:

Salut!
Multi au intimpinat aceasta problema, poti rezolva aceasta problema prin a face un downgrade dar aceasta necesita service gsm sau poti astepta inca o actualizare a celor de la Samsung, dar va dura si nu este foarte promitator.