| KingOoO a întrebat:

Salut, Am un telefon Samsung galaxy young s6312 si am un stick de la digi rds pentru net. De ce nu merge netul daca il conectez la telefon? Nu se aprind beculetele de la stick. La un Samsung galaxy s2 merge. Oare e ceva ca e inchis "optiuni dezoltator" respectiv depanare usb sau ceva de genu? Am o tableta la aia merge.

2 răspunsuri:
| AdrianBoss17WOLF a răspuns:

In primul rand nu o sa-ti mearga niciodata stik-ul la telefon. Daca ai un adaptor poti sa-l conectezi la tebleta dar la telefon cred ca nu va merge. Dar poti sa scoti SIM-ul ( cartele ) din modem si sa o bagi in telefon.

| Avram_Silviu_1972 a răspuns:

Da merge si cum a zis BlackBerry dar va ganditi ca telefonul este posibil codat intr-o retea de ex: Vodafone si de aceea nu iti mrge si sigur are adaptor daca a reusit sa il bage in telefon.