| Ukf_Alex_1999 a întrebat:

Am un telefon Sony Ericsson w100i Spiro si nu reusesc sa ma conectez la internet. Intru pe profilul Vodafone mms si imi spune sa a o eroare (407)! Am incercat sa creez un profil nou, dar nu a mers cum credeam. As dori sugestii de profiluri care sa mearga la o conectare corecta si functionabila! Sunt pe Vodafone! Dau funda celui care imi da date corecte! (pct de acces, nume utilizator, parola, adresa ip, adresa DNS, autentificare si setari proxy)

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Încearcă să faci setările "manuale", aşa cum sunt EXPLICATE pe site-ul oficial, la linkul :
https://www.vodafone.ro/....../index.htm

Toate cele bune.